Produkcja betonów ceramicznych i ogniotrwałych

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję betonów ogniotrwałych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Betony korundowe czy betony mullitowe to wyroby o specjalnym przeznaczeniu, które cechują się określonymi, precyzyjnie dobranymi parametrami. Dzięki temu mogą być wykorzystywane nawet w takich miejscach, w których są narażone na bardzo intensywne działanie szkodliwych czynników. Podobnie jak glina ogniotrwała są to produkty poszukiwane przez wielu przedsiębiorców, dlatego nasz asortyment cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem specjalistów z różnych dziedzin.

Zajmujemy się produkcją betonów ceramicznych, ale nasz asortyment jest znacznie szerszy. Znajdziesz w nim między innymi:
betony szamotowe,
• betony andaluzytowe,
• betony korundowe,
• betony mullitowe,
betony ogniotrwałe.

W przypadku tak specjalistycznych wyrobów, do jakich należą betony andaluzytowe czy szamotowe, liczy się przede wszystkim dobór odpowiednich składników mieszanki oraz zachowanie idealnych proporcji w ich łączeniu. Jeśli zatem szukasz godnej zaufania firmy, która zajmuje się produkcją betonów ogniotrwałych, jesteśmy do Twoich usług. Skontaktuj się z nami i daj znać, w czym możemy Ci pomóc.