Produkcja gliny ceramicznej

Specjalnością firmy BZMO z siedzibą w Bolesławcu jest produkcja glinki ceramicznej o bardzo szerokim zakresie zastosowań. Glina ceramiczna jest spotykana niemal w każdej dziedzinie – tworzy się z niej ceramikę sanitarną, płytki czy nawet galanterię. Jej bardzo ważną właściwością jest plastyczność, która pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu. Glina ceramiczna, która zostanie wzbogacona w odpowiedni sposób, może być wykorzystywana także w specjalistycznych zastosowaniach.

Jeśli szukasz firmy zajmującej się produkcją gliny ceramicznej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Zajmujemy się produkcją bardzo wielu wyrobów o specjalistycznych zastosowaniach, czyli między innymi betonu ogniotrwałego czy różnego typu zapraw i mas. Tak długie doświadczenie i bogata wiedza branżową czynią z nas godnego zaufania partnera, który dostarcza najwyżej klasy produkty.

Glina ceramiczna jest surowcem uniwersalnym, dlatego z naszej oferty korzystają przedsiębiorcy działający w różnych branżach. Dołącz do nich już dziś.